Wyniki ostatnich meczów holenderskiego Almere City

Mecz pomiędzy Vitesse kontra Almere City FC wynik 1-1

Mecz Vitesse kontra Almere City FC zakończony wynikiem 1-1

W ostatnim spotkaniu Eredivisie drużyny Vitesse i Almere City FC podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1. Mecz, który odbył się w GelreDome w dniu 16 marca 2024 roku o godzinie 20:00, przyniósł emocje do ostatnich minut, pozostawiając kibiców z niecierpliwością oczekujących kolejnych wydarzeń w rozgrywkach ligowych.

Mecz pomiędzy Almere City FC - Utrecht, wynik 1-1

Na stadionie Yanmar Stadion dnia 2024-03-09 19:00 odbył się mecz pomiędzy Almere City FC i Utrecht zakończony wynikiem 1-1

W dniu 9 marca 2024 roku, drużyny Almere City FC oraz Utrecht podzieliły się punktami po zremisowanym meczu zakończonym wynikiem 1-1. Spotkanie to odbyło się na stadionie Yanmar Stadion w ramach 25. kolejki Eredivisie. Mimo starań obu ekip, żadna z nich nie zdołała wypracować sobie przewagi, co zaowocowało remisem. Mecz ten odbył się dokładnie dwa dni temu o godzinie 19:00, a wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1.

Mecz pomiędzy Heracles kontra Almere City FC, wynik 2-2

Heracles kontra Almere City FC, wynik spotkania - 2-2

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Heracles i Almere City FC w ramach 24. kolejki Eredivisie dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Erve Asito, zakończyło się remisem 2-2, pomimo prowadzenia gości 2-0 na przerwę. Mecz ten miał miejsce 3 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a mimo upływu czasu, wciąż budzi wiele dyskusji wśród fanów obu drużyn.

Mecz Almere City FC kontra Feyenoord, wynik końcowy 0-2

Mecz pomiędzy Almere City FC i Feyenoord dnia 2024-02-25 13:30: wynik końcowy 0-2

W sobotnim starciu drużyn Almere City FC oraz Feyenoord, które odbyło się w Yanmar Stadion, goście z Rotterdamu odnieśli zwycięstwo 2:0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, w drugiej części spotkania Feyenoord okazał się skuteczniejszy, zdobywając bramki i zgarniając trzy cenne punkty. Mecz ten miał miejsce dokładnie dwa dni temu, 25 lutego o godzinie 13:30, w ramach 23. kolejki Eredivisie.

PEC Zwolle kontra Almere City FC 0-1

Spotkanie pomiędzy PEC Zwolle i Almere City FC zakończone wynikiem 0-1 dnia 2024-02-17 20:00

W miniony piątek na MAC³PARK Stadion odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Almere City FC, w ramach 22. kolejki Eredivisie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Mimo wyrównanej gry, żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki w pierwszej połowie, jednak w drugiej połowie Almere City FC zdołało zapewnić sobie zwycięstwo. To był mecz pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Mecz pomiędzy Almere City FC - Excelsior, wynik końcowy 2-1

Mecz pomiędzy Almere City FC i Excelsior zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-02-02 19:00

W dniu 2 lutego 2024 roku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Almere City FC i Excelsior. Spotkanie to miało miejsce na stadionie Yanmar Stadion w ramach 20. kolejki Eredivisie. Po emocjonującym starciu zwycięstwo odniosła drużyna Almere City FC, pokonując rywali wynikiem 2-1. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1.

Mecz pomiędzy PSV Eindhoven vs Almere City FC wynik 2-0

Na stadionie Philips Stadion miał miejsce mecz PSV Eindhoven - Almere City FC - 2-0

Mecz pomiędzy PSV Eindhoven a Almere City FC zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Philips Stadion, było częścią 19. kolejki Eredivisie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem PSV 1-0, a ostateczne zwycięstwo zapewniły bramki strzelone w drugiej połowie.

Almere City FC vs Fortuna Sittard, wynik końcowy 0-0

Mecz Almere City FC - Fortuna Sittard zakończony wynikiem 0-0

W sobotni wieczór na stadionie Yanmar Stadion odbył się mecz pomiędzy drużynami Almere City FC i Fortuna Sittard. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a mimo starań obu zespołów bramek nie udało się zdobyć. Mecz, który odbył się w ramach 18. kolejki Eredivisie, nie przyniósł emocjonujących momentów, ale z pewnością zostanie długo wspominany przez kibiców obu drużyn.

Mecz Almere City FC vs Vitesse 5-0

Spotkanie Almere City FC vs Vitesse dnia 2023-12-17 11:15: 5-0

W meczu 16. kolejki Eredivisie Almere City FC podejmowało drużynę Vitesse w Yanmar Stadion. Gospodarze nie pozostawili złudzeń co do swojej przewagi, pokonując rywali 5-0. Już w pierwszej połowie Almere City FC objęło prowadzenie 2-0, utrzymując się na prowadzeniu do końcowego gwizdka.

Mecz pomiędzy Heerenveen vs Almere City FC zakończony wynikiem 3-0

Na obiekcie Abe Lenstra Stadion miało miejsce spotkanie Heerenveen kontra Almere City FC zakończone wynikiem 3-0

W meczu piłki nożnej rozegranym w ramach 14 kolejki Eredivisie, drużyna Heerenveen pokonała Almere City FC z wynikiem 3-0. Spotkanie odbyło się w Abe Lenstra Stadion, a na przerwę Heerenveen prowadził 2-0. Wydarzenia z tego starcia z pewnością wstrząsną ligą, a szczegóły tego emocjonującego meczu znajdziesz poniżej.