Spotkanie Almere City FC kontra Heracles zakończone wynikiem 0-5

Mecz pomiędzy drużynami Almere City FC i Heracles zakończył się wynikiem 0-5 na korzyść gości. Spotkanie odbyło się w ramach 13. kolejki Eredivisie w Yanmar Stadion. Wynik na przerwę wynosił 0-1.

Relacja z meczu Almere City FC - Heracles

Dziś na stadionie Yanmar Stadion odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Almere City FC i Heracles, które zmierzyły się w ramach 13. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się wynikiem 0-5 na korzyść gości.

Pierwsza bramka padła już w 4. minucie, kiedy to M. Sankoh zesłał piłkę do bramki gospodarzy, zapewniając Heracles prowadzenie 0-1. Chwilę przed przerwą, wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie spotkania Heracles zdecydowanie przejęło inicjatywę. M. Sankoh zdobył kolejne trafienie w 64. minucie, zasługując na asystę od S. Bultmana i podnosząc wynik do 0-2. Kolejne bramki dla gości padły kolejno w 71., 78. i 87. minucie, za sprawą A. Nankishi oraz ponownie M. Sankoha, który wykorzystał asystę od B. De Keersmaeckera. Ostateczny wynik spotkania to 0-5 na korzyść Heracles.

Gospodarze otrzymali łącznie żółtych kartek, zaś gracze gości zostali ukarani żółtymi kartkami. Niestety, czerwone kartki nie padły ani po jednej stronie. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, niestety dla Almere City FC, to Heracles wyszedł zwycięsko z tego starcia.

Następne mecze Almere City FC to konfrontacje z Heerenveen, AZ Alkmaar oraz Vitesse, natomiast Heracles zmierzy się z zespołami Sparta Rotterdam, Vitesse i Feyenoord.