Mecz pomiędzy Cambuur i Ajax zakończony wynikiem 0-5 na stadionie Cambuur Stadion

Cambuur - Ajax zakończony wynikiem 0-5. W dniu 2023-02-05 11:15 na obiekcie sportowym Cambuur Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 20. Zmierzyły się Cambuur i Ajax.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cambuur a Ajax wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Gole strzelali: D. Tadić 16' 0-1 D. Klaassen S. Berghuis 36' 0-2 M. Kudus S. Berghuis 64' 0-3 D. Tadić B. Brobbey 79' 0-4 B. Brobbey 90' 0-5 S. Berghuis

Żółte kartki Cambuur: Michael Breij 60' Remco Balk 68' Alex Bangura 71'

Żółte kartki Ajax: Owen Wijndal 59'

Czerwone kartki Cambuur:

Czerwone kartki Ajax:

Główny arbiter meczu to Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Cambuur stanie naprzeciw NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Heerenveen i AZ Alkmaar. Kolejno natomiast Ajax z Twente. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Union Berlin.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Michael Breij Owen Wijndal nieraz zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż zmagania przynudzają. Stale zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Cambuur i Ajax w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Cambuur Stadion.